Contact

Contact

Xtra Kantoren

Xtra Hoofdkantoor

Stokerijstraat 29C11 bus3
2110 Wijnegem
info@xtra.works
Tel. 03 361 06 90

Xtra Backoffice

Ruggeveldlaan 814
2100 Deurne
backoffice@xtra.works
Tel. 03 361 06 90

Xtra Aalst

Ninovesteenweg 198
9320 Aalst
gent@xtra.works
Tel. 03 361 43 60

Xtra Beveren

Albert Panisstraat 2
9120 Beveren
beveren@xtra.works
Tel. 03 361 43 60

Xtra Construct Antwerpen

Ruggeveldlaan 814
2100 Deurne
construct@xtra.works
Tel. 03 361 03 50

Xtra Construct Kortenberg

Dr. V. De Walsplein 37
3070 Kortenberg
kortenberg@xtra.works
Tel. 02 486 60 90

Xtra Construct & Transport

Leopoldstraat 92
2800 Mechelen
construct@xtra.works
transport_mechelen@xtra.works
Tel. 015 14 04 80

Xtra Construct & Transport Geel

Kollegestraat 106
2440 Geel
construct_geel@xtra.works
Tel. 014 14 09 04

Xtra Deurne

Ruggeveldlaan 711
2100 Deurne
deurne@xtra.works
Tel. 03 613 21 80

Xtra Dilbeek

Verheydenstraat 28
1700 Dilbeek
dilbeek@xtra.works
Tel. 02 486 66 80

Xtra Geel

Kollegestraat 106
2440 Geel
geel@xtra.works
Tel. 014 14 09 00

Xtra Genk

Centrumlaan 24
3600 Genk
genk@xtra.works
Tel. 089 82 07 90

Xtra Harelbeke

Stedestraat 51
8530 Harelbeke
harelbeke@xtra.works
Tel. 056 15 11 20

Xtra HR Services

Stokerijstraat 29C12 bus4
2110 Wijnegem
select@xtrahr-services.be
Tel. 03 361 09 60

Xtra Kontich

Gemeenteplein 9
2550 Kontich
kontich@xtra.works
Tel. 03 613 24 90

Xtra Kortenberg

Dr. V. De Walsplein 37
3070 Kortenberg
kortenberg@xtra.works
Tel. 02 486 23 20

Xtra Maritiem – Supply Chain – Logistiek Antwerpen

Rijnkaai 27
2000 Antwerpen
maritiem@xtra.works
logistiek@xtra.works
Tel. 03 600 52 50

Xtra Mechelen

Hanswijkstraat 14-16
2800 Mechelen
mechelen@xtra.works
Tel. 015 80 43 60

Xtra Wommelgem

Herentalsebaan 274A
2160 Wommelgem
wommelgem@xtra.works
Tel. 03 361 16 30

Xtra Inhouse Aviapartner

Bedrijvenzone Machelen Cargo
Ingang D - gebouw 703
1830 Machelen
avia@xtra.works
Tel. 02 752 32 12

Xtra Inhouse Events Catering Bevers

Lierselei 175
2390 Oostmalle
personeel@cateringbevers.com
Tel. 03 340 26 49

Xtra Interim bestaat momenteel uit 16 kantoren en 2 inhouse vestigingen.

Xtra Hoofdkantoor

Stokerijstraat 29C11 bus3
2110 Wijnegem
info@xtra.works
Tel. 03 361 06 90

Xtra Backoffice

Ruggeveldlaan 814
2100 Deurne
backoffice@xtra.works
Tel. 03 361 06 90

Xtra Aalst

Ninovesteenweg 198
9320 Aalst
gent@xtra.works
Tel. 03 361 43 60

Xtra Beveren

Albert Panisstraat 2
9120 Beveren
beveren@xtra.works
Tel. 03 361 43 60

Xtra Construct Antwerpen

Ruggeveldlaan 814
2100 Deurne
construct@xtra.works
Tel. 03 361 03 50

Xtra Construct Kortenberg

Dr. V. De Walsplein 37
3070 Kortenberg
kortenberg@xtra.works
Tel. 02 486 60 90

Xtra Construct & Transport

Leopoldstraat 92
2800 Mechelen
construct@xtra.works
transport_mechelen@xtra.works
Tel. 015 14 04 80

Xtra Construct & Transport Geel

Kollegestraat 106
2440 Geel
construct_geel@xtra.works
Tel. 014 14 09 04

Xtra Deurne

Ruggeveldlaan 711
2100 Deurne
deurne@xtra.works
Tel. 03 613 21 80

Xtra Dilbeek

Verheydenstraat 28
1700 Dilbeek
dilbeek@xtra.works
Tel. 02 486 66 80

Xtra Geel

Kollegestraat 106
2440 Geel
geel@xtra.works
Tel. 014 14 09 00

Xtra Genk

Centrumlaan 24
3600 Genk
genk@xtra.works
Tel. 089 82 07 90

Xtra Harelbeke

Stedestraat 51
8530 Harelbeke
harelbeke@xtra.works
Tel. 056 15 11 20

Xtra HR Services

Stokerijstraat 29C12 bus4
2110 Wijnegem
select@xtrahr-services.be
Tel. 03 361 09 60

Xtra Kontich

Gemeenteplein 9
2550 Kontich
kontich@xtra.works
Tel. 03 613 24 90

Xtra Kortenberg

Dr. V. De Walsplein 37
3070 Kortenberg
kortenberg@xtra.works
Tel. 02 486 23 20

Xtra Maritiem – Supply Chain – Logistiek Antwerpen

Rijnkaai 27
2000 Antwerpen
maritiem@xtra.works
logistiek@xtra.works
Tel. 03 600 52 50

Xtra Mechelen

Hanswijkstraat 14-16
2800 Mechelen
mechelen@xtra.works
Tel. 015 80 43 60

Xtra Wommelgem

Herentalsebaan 274A
2160 Wommelgem
wommelgem@xtra.works
Tel. 03 361 16 30

Xtra Inhouse Aviapartner

Bedrijvenzone Machelen Cargo
Ingang D - gebouw 703
1830 Machelen
avia@xtra.works
Tel. 02 752 32 12

Xtra Inhouse Events Catering Bevers

Lierselei 175
2390 Oostmalle
personeel@cateringbevers.com
Tel. 03 340 26 49

Ontdek al onze Xtra vacatures

VACATURES