Spring naar de inhoud

XTRA KANTOREN

Ieder kantoor is gespecialiseerd in een bepaalde niche.

Zoek een kantoor in je buurt en maak een afspraak met onze HR consultants.

Sales & Office, Maritiem & Supply Chain, Construct, Transport, Industry, Technics, HR Services

XTRA HOOFDKANTOOR

Bisschoppenhoflaan 100
2100 Antwerpen
info@xtra.works
Tel. 03 361 06 90

XTRA ANTWERPEN SALES & OFFICE

Bisschoppenhoflaan 100
2100 Antwerpen
Antwerpen.office@xtra.works
Tel. 03 361 89 60

XTRA BEVEREN

Wij zijn verhuisd naar: Onze-Lieve-Vrouwplein 7, Sint-Niklaas, 
beveren@xtra.works
Tel. 03 361 43 60

XTRA DEURNE

Ruggeveldlaan 711
2100 Deurne
deurne@xtra.works
Tel. 03 613 21 80

XTRA DILBEEK

Verheydenstraat 28
1700 Dilbeek
dilbeek@xtra.works
Tel. 02 486 66 80

XTRA GENK

Centrumlaan 24
3600 Genk
genk@xtra.works
Tel. 089 82 07 90

XTRA GENT

Brusselsesteenweg 461
9050 Gentbrugge
gent@xtra.works
Tel. 09 274 78 20

XTRA KONTICH

Gemeenteplein 9
2550 Kontich
kontich.industry@xtra.works
Tel. 03 613 24 90
kontich.office@xtra.works
Tel. 03 361 16 30

XTRA KORTENBERG

Dr. V. De Walsplein 37
3070 Kortenberg
kortenberg@xtra.works
Tel. 02 486 23 20

XTRA MECHELEN

Koningin Astridlaan 132
2800 Mechelen
mechelen@xtra.works
Tel. 015 80 43 60

XTRA SINT-NIKLAAS

Onze-Lieve-Vrouwplein 7a
9100 Sint-Niklaas
sint-niklaas@xtra.works
Tel. 03 361 43 60

XTRA TURNHOUT

De Merodelei 20
2300 Turnhout
turnhout@xtra.works
Tel. 01 414 37 40

XTRA CONSTRUCT ANTWERPEN

Bisschoppenhoflaan 98
2100 Antwerpen
construct.antwerpen@xtra.works
Tel. 03 361 03 50

XTRA CONSTRUCT MECHELEN

Leopoldstraat 92
2800 Mechelen
construct.mechelen@xtra.works
Tel. 015 14 04 80

XTRA CONSTRUCT WAASLAND

Albert Panisstraat 2
9120 Beveren
construct.waasland@xtra.works
Tel. 03 361 70 20

XTRA CONSTRUCT GENT

Brusselsesteenweg 461
9050 Gentbrugge
construct.gent@xtra.works
Tel. 09 274 96 60

XTRA TRANSPORT

Leopoldstraat 92
2800 Mechelen
transport@xtra.works
Tel. 015 14 04 80

XTRA MARITIEM & SUPPLY CHAIN ANTWERPEN

Bisschoppenhoflaan 100
2100 Antwerpen
Maritiem@xtra.works
Tel. 03 361 89 60

XTRA CONSTRUCT NATIONAAL

Geen vast adres

nationalaccounts@xtra.works
Tel. 0492 11 97 13
Tel. 0493 51 06 72

XTRA INHOUSE AVIAPARTNER

Bedrijvenzone Machelen Cargo
Ingang D – gebouw 703
1830 Machelen
aviapartner@xtra.works
Tel. 02 752 32 12

XTRA HR SERVICES

Stokerijstraat 29C12 bus4
2110 Wijnegem
select@xtrahr-services.be
Tel. 03 361 09 60

XTRA HARBOUR SELECT

Rijnkaai 27
2000 Antwerpen